Łóżeczka turystyczne

NILS

Łóżko turystyczne NILS jest lżejszą, a przez to bardziej przenośną alternatywą dla łózka BENNY. Boczny panel pokryty jest solidną siateczką. Wejście przez długi bok i jeden z krótszych boków przez otwór z zamkiem błyskawicznym. NILS jest dostarczany z sakwami ​​i materacem walizkowym.

Łóżeczko turystyczne dostępne jest w dwóch rozmiarach: 200 x 90 cm i 170 x 90 cm. W obu wersjach wysokość to 120 cm. Stelaż drewniany można opcjonalnie pokolorować. Siatka dostępna w kolorze czarnym i białym.

BENNY

W podróży, jako drugie łóżko lub kojec – w domu lub w podróży. Dzięki łóżeczku podróżnemu BENNY stworzyliśmy elastyczne, indywidualne rozwiązanie. Sam określasz rozmiar: Produkujemy dla Ciebie długości od 140 do 200 cm i szerokości od 70 do 100 cm, łącznie z dopasowanym materacem walizkowym, co do centymetra, bez dodatkowych opłat. Ty decydujesz, która wysokość drzwi pomiędzy 80 cm a 120 cm jest najkorzystniejsza dla Twojego dziecka oraz w jakich segmentach powinny znajdować się kraty lub szyby z pleksi. Na jednym krótkim boku znajdują się składane drzwi przesuwne, które można zablokować od zewnątrz.

Łóżeczko turystyczne produkujemy dokładnie według Państwa specyfikacji przy użyciu metody konstrukcyjnej naszej firmy, która została wypróbowana i przetestowana tysiące razy. Nasze łóżka turystyczne wykonane są z drewna bukowego. Są bardzo stabilne, łatwe w montażu i demontażu oraz wykonane z wysokiej jakości kunsztem. Łóżeczko turystyczne BENNY jest dostarczane w dwóch sakwach oraz ze składanym materacem walizkowym. Opcjonalnie można zamówić składaną półkę.