Łóżeczka Huntington

Niestandardowe łóżka “Huntington”

Dzięki naszym łóżkom HD oferujemy wyspecjalizowaną pomoc dla młodych i dorosłych pacjentów HD, która spełnia wszystkie potrzeby pielęgniarskie. Wersja “Huntington” naszych łóżek do opieki długoterminowej EMMA, IDA i HANNAH jest ukierunkowana przede wszystkim na specjalne potrzeby osób cierpiących na chorobę Huntingtona. Łóżka są bardzo stabilną konstrukcję, mocno przykręconą. W  razie potrzeby możliwa jest wyściółka rozciągająca się na krawędziach, która zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, szczególnie w fazach wysokiej aktywności ruchowej. Nasze łóżka Huntington są dostępne w różnych wzorach. Przy każdym łóżku Huntingtona boki można indywidualnie zaprojektować ze szkła akrylowego, szczebli lub wypełnień drewnianych. Możesz również samodzielnie określić materiał, kolor i wysokość swojego łóżka Huntington, jeśli chodzi o tapicerkę.

Choroba Huntingtona EMMA / IDA

Nasze modele IDA & EMMA jako łóżka Huntingtona charakteryzują się zaokrąglonymi słupkami i wyściółką, która jest mocno przymocowana do łóżka. Wyściółka jest wyściełana na całym obwodzie, aby zapobiec niekontrolowanym ruchom pacjenta.

Ponadto łóżka są wyposażone w grube przeszklenie akrylowe lub wypełnienie z drewna.

Chętnie dostosujemy wysokość barierek łóżka do Twoich potrzeb, a także grubość i stopień twardości obicia. Jednak dzięki grubszej wyściółce przestrzeń wewnętrzna również staje się mniejsza. Nie ma problemu, produkujemy Twoje łóżko Huntington do szerokości 140 cm.

HANNAH Huntington

Nasze modele HANNAH jako łóżka Huntingtona charakteryzują się zaokrąglonymi słupkami i wyściółką mocno przytwierdzoną do łóżka. Wyściółka jest opcjonalnie również tapicerowana na całej krawędzi. Chętnie wyprodukujemy dla Państwa wyściółkę o pożądanej grubości i stopniu twardości. Budujemy również łóżko o szerokości do 160 cm lub realizujemy Państwa życzenie na rozmiar pośredni.

 

Wybierz między grubszym szkłem akrylowym lub wypełnieniem drewnianym, aby łóżko Huntingtona było jak najbardziej stabilne.