Obicia wewnętrzne

Różne obicia tapicerskie dla różnych potrzeb.
Ty określasz wysokość, kolor, rodzaj mocowania i materiał.

Wyściółka w łóżeczku może skutecznie chronić dziecko przed urazami w przypadku niekontrolowanej sprawności ruchowej. W każdym modelu łóżeczka Masz możliwość wyposażenia go w wyściółkę

Niezależnie od tego, czy wszystkie cztery boki łóżeczka, czy tylko poszczególne jego segmenty są tapicerowane, można zastosować różne wysokości obicia i kolory. Ty określasz wyposażenie zgodnie ze swoimi indywidualnymi wymaganiami. Aby Twoje dziecko było optymalnie chronione przed samookaleczeniem.

Mocowanie

Wyściółka jest mocowana na rzepy i można ją zdjąć. W celu trwałego zamocowania tapicerkę można zamontować na płycie i mocno przykręcić do łóżka. W tym przypadku stosuje się płytę litą (15 mm) i polilam (15 mm) z pokryciem ze skóry syntetycznej.

Materiał

Jako materiał wyściełający używamy polilamu (28 mm) z odporną na pot i ślinę skórą syntetyczną z zamkiem błyskawicznym, wytrzymałego nylonu „NEVO” lub szczególnie wytrzymałej plandeki.

Formy wyściółki

Z wycięciem okiennym lub bez, zarówno na krawędziach, jak i bez: Istnieje kilka opcji kształtu tapicerki. Chętnie pomożemy Ci znaleźć odpowiedni wariant i doradzimy w zakresie wentylacji.

Hannah z wyściółką

Ze względu na swój obraz kliniczny wiele dzieci potrzebuje wyściółki, aby się chronić. Wyściółka musi być również specjalnie dopasowana do Twojego dziecka. Mamy różne opcje projektowe.

Zaprojektuj wysokość wyściółki, powiedz nam, jaki materiał powierzchni jest najlepszy dla Twojego dziecka, a na następnej stronie z przyjemnością dobierzemy wybrany przez Ciebie kolor wyściółki. Zapraszamy również do kontaktu z nami w sprawie grubości materiału lub wypełniacza do wyściółki.

Wycięcia na okna i drzwi

Inną opcją jest tapicerka z wycięciami okiennymi w obszarze drzwi. Umożliwiają kontakt wzrokowy z dzieckiem. Wycięcia okienne wykonane są z Makrolonu i szkła akrylowego. Jeśli chcesz mieć tapicerkę z oknem, zalecamy montaż tapicerki na solidnej płycie zamiast rzepów.

Opuszczane barierki

Aby opuścić kratkę, należy usunąć wyściółkę odpowiedniej barierki bocznej. Poduszki mogą pozostać na łóżku, aby dostosować powierzchnię do leżenia.

Kolorowa wyściółka

Jeśli chodzi o tapicerkę, najpierw wybierasz materiał, a potem kolor. Możesz wybierać spośród odpornej na pot i ślinę skóry syntetycznej, szczególnie wytrzymałej i odpornej plandeki jakie stosuje się w naczepach samochodów ciężarówych  lub wytrzymałego nylonu „Nevo”.